درباره ما ,

(1)
(1)
درباره ما
بسمه تعالی
توانا بود هرکه دانا بود                 زدانش دل پیربرنا بود
اهداف مرجع مدیریت و حسابداری ایران تقویت روح تحقیق و تتبع در زمینه‌های علمی، تخصصی و فرهنگی و تشویق محققان و دانشمندان از طریق انتشار حاصل تحقیقات و مطالعات، تألیف، ترجمه و نشرمقاله های دانشگاهی به منظور تسهیل امر آموزشی برای استادان و دانشجویان، فراهم آوردن زمینه‌های تولید، نشر، توزیع مقالات و نشریات سودمند و عرضه آنها با قیمت مناسب و عادلانه، نشر تحقیقات و تتبعات جدید و معتبر به زبان فارسی و یا سایر زبانهای خارجی، ترجمه و تألیف و نشر مقالات جدید مرجع به طور اعم و راهنماها، لغت‌نامه‌ها، مجموعه‌ها، اصطلاحات علمی، کتابشناسی‌ها، تصحیح و نقد متون علمی، انجام دادن امور پشتیبانی در نشر مقالات می باشد.
این سایت در سال 1395 با هدف ترویج علوم مدیریتی وحسابداری در ایران اسلامی عزیز و پیاده سازی فرامین رهبری در زمینه گسترش علم و یادگیری ، با مسئولیت دکترمهدی احسانی فرد و تحت نظارت مستقیم ایشان شروع به فعالیت نموده است . ان‌اشاالله که بتوانیم در این مسیر با حداکثر توانایی عمل نموده و رضایت الهی را کسب نماییم.

سایت اینترنتیe-modiriat.com با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه رشته مدیریت وحسابداری ، به ارائه اطلاعات و خدمات غیرحضوری تحصیلی وپژوهشی مرتبط با اساتید ودانشجویان رشته های مدیریت وحسابداری  می پردازد. خدمات سایت مشتمل بر تهیه وتوزیع مقالات علمی ،پاورپوینت ها،جزوات،ومشاوره علمی وارائه پرسشنامه های استاندارد ومحقق ساخته ومشاوره درتدوین پایان نامه هاوپرپوزال ها با همکاری و به نمایندگی از ناشرین و ارائه کتب الکترونیک شامل جزوات، تستهای تالیفی و نمونه سوالات کنکوری واستخدامی  می باشد.

تلاش ما و همکاران هیئات علمی سایت  بر این است تا با مطالبی جدید، کامل و پشتیبانی قوی به شیوه ای حرفه ای تر در خدمت کاربران خود باشیم. در این راه حمایت و پیشنهادات شما کاربران گرامی نیز نقش مهمی در پیشبرد اهداف سایت و پیشرفت آن خواهد داشت.

شمامیتوانیدنظرات انتقادات وپیشنهادات سازنده خود را بامدیریت وصاحب سایت از طرق زیرمطرح نمایید:

e-mail:[email protected]
tel:09124317867
02335230211
ادرس پستی:ایران-سمنان،دامغان خیابان فلاحی ساختمان مهدی واحد4
باتشکر:
تیم علمی مرجع مدیریت وحسابداری ایران 


 

logo-samandehi
aparatfacebookgooglelinkedintwiter
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر